Heräsin juuri ja kahvia keitellessäni päätin, että tänään ei huuhaa-palsta näe noitaa, ja kun olin menossa olkkariin katsomaan aamuteeveetä jalkani kävelivätkin työhuoneeseen ja *naps* avasin koneen..ja kas täällä taas..
Ovatkohan huuhaalaiset noituneet minut?
Tämä on nyt perimmäisen tärkeä kysymys, sillä ei noitaa noiduta yleensä.
Vai onko tietokoneessa jokin magneetti, joka ottaa tuohon sytämentahdistimeen?
Ovatkohan huuhaalaiset noituneet minut?
Tämä on nyt perimmäisen tärkeä kysymys, sillä ei noitaa noiduta yleensä.
Vai onko tietokoneessa jokin magneetti, joka ottaa tuohon sytämentahdistimeen?
Vastaukset 58
Vanhimmat
Haa! On sitä meilläkin magiaa ;0))))))))))))))
Hokkuswokkus huuhauskilikokkkus ja olet taas verbaaliorjamme.. Häh ja kiäh!
sivistynyt seura vetää puoleensa,itse kukaistakin :-)))
Kultivoitunut seuramme sai Noitanaisenkin pakenemaan kahvinkeittimensä kylkeen ;0)))))))) Ei meinaan neitokaista näy ei kuulu.
taisi lähteä aamulennolle :-)
Vilahti tuossa ikkunan takana ja nauroi käkätti niin maan perusteellisesti!! Sillä on kato se formulamalli ja kissansakin pelkää jo kun kyyti on niin hurjaa. Viuh ja vauh vaan :~)
siellä arvuutelko..minä olin vaan tuolla rappusia luutimassa...joko tuli ikävä :o)))))))))))))))))
ihan hassuja kyselet. Se oli vissiin Nokinenä joka tuossa pelmahti - olisihan se pitänyt hajusta jo tunnistaa :/ (kuminkäryä ja pien lemua, uhhuh)
Oliko hyvät sumpit?! ;0))))))))))))))))
testaamassa löytyykö minusta kultivoitunutta ja fiksuvoitunutta (mitä tie tarkottaa tuo muoto)sekä taiteellista silmää teidän seuraanne oi ylhäiset herrat.
Löytyikö sitä puolta?!
sumppi erinomaisen hyvää tänä aamuna. Sen tietää, että se maistuu sitä paremmalta, mitä vähemmän saa.
osoitti, että olen tullut maallisten jäljille tuolta noitamaailmasta. Sain kyllä varoituksen olla teidän kanssa tekemisissä liian paljon..nimittäin noitavoimani lakkaavat toimimasta, jos liian fiksujen kanssa alan pelehtimään :0)))))
Pitäisiköhän meidän tulla vaihteeksi sinne Kyöpeliin jotta saisit pysytellä taikapatojen äärellä ja hörppiä sieltä kun alkaa voimat kaikota?
joukolla tänne hörppimään padan ääreen. Voinkin sitten tehdä teillä kaikenlaisia kokeita,jotka on jääny (teidän takia) vähiin. Noitana oleminen edellyttää jatkuvia kokeita ja testejä uusiin taikajuomiin.
niin moni kemisti on vauhdikas liikkeissään - nehän onkin oikeasti noitia! Kemiran pääjohtajakin lienee velho jo syntyissään ;0)
Good Mornin'!
I'm here,,,
-jos vaan kelpaa autonrasvassa uitettu, vanne-expertti! :)
Ja jolla on muuteski aikas hyvä sorminäppäryys ja taitaa oman lisäksi kuutta muuta kieltä! ;)
Huuhaahan hurahtanut?
-D-
autonrasvaa ja sorminäppäryyttä. Kielet on tarpeellisia täällä kyöpelissä ainakin,kun turisteja lappaa harva se päivä..eikä ne ymmärrä noitakieltä.
..vanne-expertille olis töitä tuolla noitamobiili-pajassa..siellä on läjäpäin pikkuvikaisia morrisminejä,joihin ei taikomiset ..prkl.. ole tehonneet. Yksi ehto siinä piilee..autonrasvaa pitää hieroaa kasvoihin..sillee vähän vaan..
..että hakemukset vaan Kyöpeliin :)
Sinähän pitkään nukuit! Meikäpoika kiskottiin lakanoitten välistä jo aamuviideltä :0))))))) Koira siis tahtoi lenkille :)))))
Ite heräsin vähän ennen kuutta ja aina aamustondis päällä!! mistä se johtuu??
tämäkin liian aikainen herätys..näin vapaapäivänä.
Oikeasti oon oikea unikeko..paitsi kesällä, silloin aamuviideltä pulahdan järveen.
ruusujuurta tai sitten katsonut unissasi porno(onko kielletty sana)leffaa..
sinä talvellakin pulahtaa järveen ;0))))) Noidalle kylmää kyytiä ;0)))))))))))))))))))))
Meikäläinen simahtaa sohvalle yleensä jo seitsemän aikaan illalla ja koira käy sitten tuuppimassa että kundi hei, sänkyyn siitä. Jostain kumman syystä aamulla herään sitten kukonlaulun aikaan :O
väkisin pitempään..laita rokkia soimaan ja juo kahvia..aamulla nukuttaa myöhempään..ja opeta koira ite käymään pissillä :o)
jos voisin, mutta sillä sohvalla on yliluonnollisia kykyjä! Kotiovelle asti se kuiskii kuin seireenit ikään ja heikko mies kun olen, lankean joka kerta sen upottavan pehmeään syliin. Hups! Nyt alkoi nukuttaa :O
kun se meni uimaan!! ja toissa yönä näin kummallista unta, siinä etsittiin jostain korvesta 4 hengen nuorisoporukkaa, jotka oli kadónnu metsään ja luultavimmin uponneet suohon! Oliko noitanaisella osuutta näihin mystisiin katoamisiin!??
The Huuhaa Witch Project! Nyt alkoi pelottaa..
sieltä metsästä, ei me itse oltu eksyksissä! tai siinä unessa mulla ei kyllä ollut mitään käsitystä missäpäin korpea itse olin!
en tunnusta!
ehkä otin-ehkä en :oD
oli!
korpi se varmaan oli..olinko minä sun kans etsimässä? Miksen käyttäny infrapunalaserkatsettani..olis ne parat löytyneet :(
saan pikkuhiljaa voimiani takaisin.. :o)
Vapise jumprahuti, kohta tulee taikavoimakuti!
Oi joi joi oi, pelkään jo voi, armoa suo vie emäntäni luo.. Oi kiltti Noita ei kukaan sua voita, älä mua noidu hei!
tää noita tunne ei,nyt jumrahutin pää noidan suuhun jää..KäkkäääKÄKKÄä!
mikä tuolt porhaltaa, läpi juoruten kiitää päin! Kas kun ellun kana käy auttamaan, nyt laulu soi taas näin! Huuhaati hei, suolta mulla ei, sen pieni Noitanainen vei. Huuhaati hoi, ei noita-akat mitään voi kun niille oikein kommentoi!
;0)))))))))))))))))))))))))))))))) Kiäh!
oikein sieltä laulu jyrähti, jumprahuti eloonsa pyrähti.On noita vallan kasvis, sen leikkas Rock
á billy-rasvis. Huuhaati hei, aivoja mulla ei, ne jumprahuti vei :o)))))))))))))))))))))))))))))))))
...Noitis..))) kyl tää ny töllön voittaa,paitti kisojen aikaan joskus istun sitä tölläämäs...)))
takapuoli puutuu..eikä ehi kunnolla syömäänkään. Ja kuka mun kolumnit kirjoittaa päivän sanomiin?
Antakaa ees aiheita...
kolumneja teet? Jos ruokaa, niin siitä Humpernikkelin uusimmasta taikatortusta saisi mehevän jutun. *kaivelee sammakonreisiä hampaitten välistä*
tuonon hetekalle mahallesi, niin mä hieron vähän sun puutunutta peppuu! kyl se sit siitä taas!
e-e-e-e-eenn...mä taija antaa sitä hieroa, kun siitä villiintyy ja sitten jää huuhaat ja kolumnit kokonaan..
joka aiheesta..miesten näkökulmasta..omasta elämästä..shoppailemisesta..
..Tikkerperin Avaruuskeikaus-ruokakirja on tekeillä jo..ja siinä on tuo kyseinen torttu mehevineen sammakonreisineen...olet siis jo syönyt sitä..Voi kuule, kun sitä ei ole vielä testattu..senkin ahmatti kohta kasvaa silmien päälle läpät ja äänesi muuttuu monotoniseksi kuusikieliseksi mongerrukseksi...
Mitä sinä nytjioåiuq niqii jkåu9u9 KÖNFÅHQ JLPNnjklphsuajdnjanuhguqnjlljfioaug8 qjiyrw..
Köh..
Johan myrkyn lykkäsi; onneksi sain vastalääkettä naapurin kiltiltä noidalta.
Kirjoita kolumni siitä miten eri tavalla miehet ja naiset suhtautuvat autoiluun ja auton ostamiseen. Pyhä peltilehmä herättää takuulla ansaittuja intohimoja ;0)))))))
rauhoitu ja melkein nukahda kun toinen hieroo ja mitä se villiintyminen on??? Myös yksi hyvä rentoutus on kun makaa ja toinen kutittelee kotkan sulalla kasvoja ja muitakin paikkoja!
...nythä siun sesonki-aika lähestyy,onk reitit jo suunniteltu ja aikataulut...))) tahon tietää,millo kurkkaat miun savupiipust,,et tiijen vettää siut pois sielt tuvan puolel...)))
Buahhaaaa! :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
..ahneella on *******loppu!
Nyt vaan kierrät viis kertaa takaperin sohvapöydän ympäri..huudat parvekkeelta täyttä kurkkua minuutin..teet kaardemummasta, kanamunasta,sahramista,juhlakravattisilpusta ja sahajauhosta etikkaan sekoituksen ja juot hengittämättä. Sillä taika raukeaa :)
Milla ehti sua auttamaan...voi jumpe...sillä on pahat mielessä...ens yönä se tulee ja syö koirasi ja sitten sitoo sut sänkyysi kiinni ja kiduttaa sua aamuviiteen...
niin ettei saata olla paikoillaan...vaan noitaformula ampaisee ilimoille...mie oon sulille algeerinen..Hatsiih!
se on 14.4 klo 22.11 ku siitä ohivilahan...mutta en minä kiinni jää...voi puottaa yhen posauspommin savupiippuus...kjäh!
kannatta googlettaa! siitä voi saada ideoita kolumneihin, siellä seikkailee Nainen ja sika, parisuhde todellisuutta Sian eli miehen näkökulmasta!
aihe on liiankin tuttua minulle..mutta tuo näkökulma on aina vaan kiinnostava...
en malta odottaa :0))))))))))))))
rajua yötä sulle..heh! :0))))))))
takajalalla korvan takaa, entä kun laulattaa, aina kun mä juon kirkasta taikajuomaa, alkaa kovasti tekeen mieli laulaa!!!
vaari tuota hauvaa...laula pois..se on elämän suuria iloja :)
kun tekis mieli!!
juu yöllä kävin sinut noitumassa.
onx kivaa se yx noita on koomassa.T:!!!!!
kivaa olla koomassa kun olis hommia rankametässä :) Lopeta heti tuo leikkiminen ellet ole oikea noitajärjestön taikakeittotestin läpäissyt lentotaitomaisteri!
juu yöllä kävin sinut noitumassa.
o
nx kivaa se yx noita on koomassa.T:!!!!!
on muitakin noitia