Mitä tehdä?

Varpaita kutittaa ja jalassa on kipsi : (
3195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

RAUTAHARJALLA KUPSUTTAMAAN.

Äänestä
  • Sitä voi nikkaroida mielensä mukaan

    Äänestä

No nyt mä vasta hokasin, että eihän noi mun varpaat ole kipsin sisällä... Hirveät möhnät varpaiden välissä, mut nyt kun kaivoin möhnät pois ni jo alkaa helpottaa. Kaivoin ne muuten sillä henkarilla, niin ei sormet syöpyny!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eunukki kirjoitti:

Varpaita kutittaa ja jalassa on kipsi : (

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu