elikä Kerran eräs rouva soitti putkiliikkeeseeni, että hänen pesukoneensa vesihana reistailee. Menin sitten katsastamaan vikaa, kun huomasin hanan vieressä auki olevassa pesukoneessa asiakkaani alushousut. Olin ollut hieman puutteessa, joten minulla rupesi jo noin vähäinen ottamaan vähän eteen. Otin pöksyt koneesta ja ihailin niitä. Nuuhkaisin niitä hiukan, mutta niihin oli tarttunut niin paljon haisevaa valkovuotoa, että rupesin yskimään sille pahalle hajulle. Mahani oli ollut hiukan sekaisin jo aamulla, joten yskiessä en pystynyt pidättemään tulossa olevaa pierua, vaan päästin vahingossa kunnon päräyksen ripulipaskan kera. Ääni oli niin kova, että asiakkaani tuli katsomaan, mitä oikein tapahtuu. Siinä sitten seisoin asiakkaani alushousut kädessäni, muna pystyssä, lahkeesta ripulia valuen ja asiakkaani tuijottaessa suu pyöreänä. Vähän oli selittämistä.
töppäilibn ravtolassa
6
1604
Vastaukset
- Kiki
Olen 19´8v poika Turusta ja seurustelen 15v pojan kanssa ja olen pannut useasti!
PS. opettele kirjoittaan!- kiki
tuli pika kypsyminen. Nyt olen aikuinen. En enää kerro kakkajuttujani. Olen naimisissa ja inulla on ainakin kaksi lasta ja auto ja talo ja muija. Eikun mies.
Ja palkkaa on 4780 erkkiä kuusas plus lisät ja km korvaukset ja korvaus lihassärystä ja kihdistä ja vakuutustulot on paljon.
Aika kivasti vaikka oonkin homo ja hullu ja kirjoitan huonoa sumeuuea. - kiki
kiki kirjoitti:
tuli pika kypsyminen. Nyt olen aikuinen. En enää kerro kakkajuttujani. Olen naimisissa ja inulla on ainakin kaksi lasta ja auto ja talo ja muija. Eikun mies.
Ja palkkaa on 4780 erkkiä kuusas plus lisät ja km korvaukset ja korvaus lihassärystä ja kihdistä ja vakuutustulot on paljon.
Aika kivasti vaikka oonkin homo ja hullu ja kirjoitan huonoa sumeuuea.oulunkylän jääkentän pukukopissa 1988? Oli aika kylmää ja kuumaa!
- joppe
oho! no ei se oo maailmanloppu kamu vielä ollaan elossa vai mitä?
- ;DDDDDDDDDDDDDDDD
Hahahahahahahahaahahahahaha!! :DDDDDDDDDD
- sasuki
sulla maha pahasti epäkunnossa, mee nyt jo juttuines huuhaa sivuille, ku ei sul oo edes mielikuvitusta
Mikä se on ,joka seisoo ja on paskaa täys?
Se on järki, joka seisoo, pää on täys......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2151429- 961276
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan31077Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle171056Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9928Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86900Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.59838- 32830
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37768Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii44754