Lätkä neitien laji, koska...

...isot miehet itkee jäädessään hopealle. Toisin on Curling-miesten kanssa, jotka pitävät pokkansa kaikissa tilanteissa.
4208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä olivat NÖSSÖJÄ tänään,vai voitko muuta sanoa????

Äänestä
  • Ei se ole NÖSSÖ joka häviää paremmalleen, vaan se joka itkee hävitessään. Uutis ei itke!!!

    Äänestä

ai miksi no siksi kun pelaajat näyttää homoilta joita homo kannattajat kuolaavat telkkarin edessä ja mikä mies meikkaa ja kampaa tukkaa jopa kentänlaidalla.jalkapallo sopii vain naisille ja naisenmielisillä pojuille.

Äänestä
  • ...olet aivan oikeassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Curlinger kirjoitti:

...isot miehet itkee jäädessään hopealle. Toisin on Curling-miesten kanssa, jotka pitävät pokkansa kaikissa tilanteissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu