ootte

vähän helvetin tyhmiä jotka täällä kirjoittelette paetaaaksenne surkeaa luuseri elämäänne.....
6260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mitäs SINÄ sitten täällä kirjoittelet..? =)

Äänestä
  • Kuvittelee ittestään liikoja! Elä välitä, kirjotellaan me vaan tänne!

    Äänestä

  • on vielä tervettä mutta että ihan asuu?

    Äänestä

  • tipuliinukka kirjoitti:

    Kuvittelee ittestään liikoja! Elä välitä, kirjotellaan me vaan tänne!

    Kaikenlaisiin mielipiteisiin keskusteluissa törmääkin, heh. Hassu tuo.. =)
    Huuhaallahan onkin hullua ja hassua porukkaa =) ja paljon siltä väliltä..

    Äänestä

ja kysy sieltä et mitä ny näkyy?

Äänestä
  • ilkeilkö toisillenne! Hyh!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


te vaan kirjoitti:

vähän helvetin tyhmiä jotka täällä kirjoittelette paetaaaksenne surkeaa luuseri elämäänne.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu