Juhlat peruutettava !!!

Koska ei oe mitään juhlittavaa. Suomi pelasi kyllä kohtalaiset kisat, mutta ei voittanut mitään.
Juhlia kannattaa vasta sitten, kun on jotain juhlittavaa.
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

turha sinne lennättää pettyneitä miehiä
pettyneiden fanien ihmeteltäviksi.
Päästäkää leijonat lepäämään!

Äänestä

Vai pitääkö järjestää kansanjuhla Olli Ohtosen 50km hiihdon menestyksestä, josta mies itsekkin sanoi, että meni penkin alle ja pahasti!
Järki käteen juhlat peruutetaan.
Tosi tyhmää jääkiekkoliitolta järjestää juhlia etukäteen.
Pitääkö jalkapalloliiton järjestää juhlat ensi viikonloppuna tulevasta EM-kullasta vuonna 2008.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MM.. kirjoitti:

Koska ei oe mitään juhlittavaa. Suomi pelasi kyllä kohtalaiset kisat, mutta ei voittanut mitään.
Juhlia kannattaa vasta sitten, kun on jotain juhlittavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu