Yöllä tulee televisiosta suorana luuserien torijuhla. haluan nähdä elämänsä katkerimman tappion kokeneiden pelaajien totiset pettyneet naamat ja itkevän Nummisen. Haluan nähdä nolot kannattajat ja sen vaivaantuneen olon, joka kaikilla paikalle tulleilla on. Haluan nähdä kaikkien aikojen säälittävimmän mitalijuhlan kaikessa noloudessaan.
haluan nähdä luuserien naamat!
hohottaja
121664
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
haist sinä homo paska..
Haista sinä huoranpentu hikinen hiirenvittu.
sinä toit?
Sama juttu. Aion katsoa tuota säälittävyyden perikuvaa. Ensin rinta rottingilla kehuskellaan, kuinka tuodaan mitali, haukutaan Sveitsiä B-luokan joukkueeksi, ja sitten mennään ja hävitään kuin akat. Kaiken huipuksi itketään, kun ei pärjättykkään.
ois voittanu, niin ME oltais voitettu??
toihan ne mitallin ja vielä hopeisen, seuratkaa näitä ohjelmia!
Toiset yrittää parastaan.
Kaikesta päätellen sinä et yritä koskaan yhtään mitään koska pelkäät hävitä.
turnauksen parasta peliä pelanneen leijona joukkueen, nolous on kaukana kun suomi pojat valittiin pelaajien parhaimistoon.
Hopea on hieno juttu.
Mäkin haluan nähdä luuserien naamat!
peilistä.
ei ne pelaajat ole tahtonut sinne katkeran häviön takia juhlittaviksi.
on hyvä juttu vakka kultaa olis toivonut.olen iso mies 197 ja 115 ja voin sanoa et muutama kyynel tuli.ja varmaan tuli kaikille suomalaisille!