Kummaa

täällä luurraa aika paljonkin.Jos aloitetaan keskustelu vaikka että Aral järvi kuivaa niin se on pian jenkkien syy kun ne keksi puuvillan käytön,
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aivan loogista jos jenkkien syytä on kaikki niin tottakai tuokin! JENKIT OVAT SIIS PERSEESTÄ JA TODELLA SYVÄLTÄ SIELTÄ!

Äänestä

Väitätkö tosiaan, ettei puuvilla imisi vettä? Idiootti:)

Äänestä

Kaikki, ihan kaikki on USAn vika!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sakkia kirjoitti:

täällä luurraa aika paljonkin.Jos aloitetaan keskustelu vaikka että Aral järvi kuivaa niin se on pian jenkkien syy kun ne keksi puuvillan käytön,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu