Kenen näyte epäpuhdas?

Kuka ruotsalainen kiekkoilija tänään kärysi douppauksesta ja tuleeko kulta Suomelle?
51020
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

uskoo ihan kaikkee mitä täällä puhutaan. lopetetaan nyt tää paskanjauhaminen koko käryämisestä.

Äänestä
  • sama kirjoittaja noiden viestien takana, saa jättää omaan arvoonsa.

    Äänestä

  • Ja muutenkin se mitali täytyy ansaita kaukalossa, ei testeissä..

    Äänestä

Sepa se, ilmeisesti...

Äänestä

torinossa on annettu virallinen tiedote ruotsalaisen pelaajan epäpuhtaasta testituloksesta.

nimeä ei vielä annettu julkisuuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hurraaaaaaaa kirjoitti:

Kuka ruotsalainen kiekkoilija tänään kärysi douppauksesta ja tuleeko kulta Suomelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu