Kuka zen vei?

Viime yönä zalaperäisesti neitzyyteni katosi eikä zitä löytyny miztään!!!! Kuka zen vei?? Kertokaa heti mitä teitte viime yönä noin kello 2-4 aikaan!!
3177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ikävä kyllä se en ollut minä, kun olin koko yön töissä.ehkä ensi "kerralla".

Äänestä

Viime yönä 2-4:n aikaan olin sängyssä nus...nukkumassa nuoren ty... yksinäni ja vein sen nei... öö, olin syvässä unessa ja nain... näin kunnon pill... hyviä unia.
En ole koskaan ennen nähnyt niin ihanaa orgas... unta.

"No niin, tämä on kaikkein uskottavin kertomus mitä olen koko 30-vuotisen poliisinurani aikana kuullut, olette vapaa lähtemään, kiitos ajastanne."

Äänestä

No sun jalkojes välissä! Mitennii?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mirmeli 15v kirjoitti:

Viime yönä zalaperäisesti neitzyyteni katosi eikä zitä löytyny miztään!!!! Kuka zen vei?? Kertokaa heti mitä teitte viime yönä noin kello 2-4 aikaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu