Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kivesten koko

Aina tuosta kyrvän koosta kysellään mutta minkäs kokoiset pallit teillä on?
Itsellä on 6/4 senttiset pallit, onko suuret vai pienet?
Kun ei ole tullut muitten miesten palleja kopeloiltua.
3853
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei oo edes tullut mieleeni itsellä alkaa moisia
mittailla.

Äänestä

mittasin eka kertaa ja korkeus 7 cm (peniksen juuren alapuolelta mitattu alaspäin) ja leveys 6 cm. Toivon mukaan tästä ei tule uutta ongelmaa miehille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pallinaama kirjoitti:

Aina tuosta kyrvän koosta kysellään mutta minkäs kokoiset pallit teillä on?
Itsellä on 6/4 senttiset pallit, onko suuret vai pienet?
Kun ei ole tullut muitten miesten palleja kopeloiltua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu