Onneksi Suomi Hävisi jesss....

Jokohan Suomalaiset luuserit ymmärtää että paskaa tulee silmille jos liikaa innostuu.Kyllä olen iloinen että kiekkofanit saa taas vetäytyä hullun kiilto silmissä nuolemaan muitten kuin Saku Koivun Ja Raukka.Ruutun persettä....voi paska mitä humalaisia siellä torilla...yäkkkks.
1127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Senkin Svedufiili haista vittu ja lähde vaan sinne Ruotsiin kun kerran haluat niin nuolla niiden perseitä.

Suomalainen et ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oppia ikä ... kirjoitti:

Jokohan Suomalaiset luuserit ymmärtää että paskaa tulee silmille jos liikaa innostuu.Kyllä olen iloinen että kiekkofanit saa taas vetäytyä hullun kiilto silmissä nuolemaan muitten kuin Saku Koivun Ja Raukka.Ruutun persettä....voi paska mitä humalaisia siellä torilla...yäkkkks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu