Mitä minä teen mulla kasvaa nenänpäässä PERKELEEN iso tatti jonka vieressä kasvaa jumalattoman kokoinen kärpässieni jonka alla vihreä tonttu polttaa piippua. ?
Apuuva...!!!
Känsäkäs
6224
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Väittäisinpä, että sinun olis korkea aika ottaa lääkkeesi ja mennä nukkumaan. Pikkukakkonenkin on jo mennyt. Ja se kolmen viikon ryyppyputki kannattais lopettaa muutamaksi päiväksi niin johan tontut ja sienet katoavat.
Vastaus on helppo.
On katsos nyt niin kusinen tilanne että olet vanha kaatunut kuusi, sun tilannehan ei ole vielä aivan mahdoton ennenkuin muurahaiset rakentaa perseeseesi pesän, silloin vasta oot lirissä.
voiiii
miten suloista!
Jollain tavalla!:D
t. :)
Julista nenänpääsi julkiseksi paikaksi. Kyllä loppuu tontun tupruttelut siihen paikkaan. Nuoleskele kärpässientä varovasti silloin tällöin, tulee mukavat tutinat. Tatin voit irrottaa ja käyttää apuvälineenä, kun parsit sukkia.
Munkaan työkkärit tänään.
Ei kait siinä muuta kun vedä säkin tonttu-skotsa päähän ja syvälle ja ala polttelee tupakkia..kyllä se siitä.