Juoppo

Hej. Nuoret, äänestäkään taas Toni Halmetta. Se sopii oiken hyvin eduskuntaan. Onko nuorilla kusta päässä, kun äänestää Tonia eduskuntaan. Ei voi kun nauraa.
5332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Että ne äänestää Halmetta, koska eivät mielestään löydä sopivampaakaan ehdokasta eikä nuoria kiinnosta valtiomme tulevaisuus! He eivät tajua ajatella asioita pidemmälle! -Ikävä kyllä!! :(

Äänestä
  • huuhaapalsta.

    Äänestä

rehellinen vaikka juoppo eikä samallainen flöittari kun nää muut siellä firmassa;=)

Äänestä

töny ajaa meidän juoppohullujen asioita ansiokkaasti omalla esimerkillään, älä välitä kateellisten panettelusta töny, vaan puske päätä reilusti seinän läpi.

Äänestä

on kirjottanut hyvää huumori kirjallisuuttaa Juoppiskirjoissaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hullu kirjoitti:

Hej. Nuoret, äänestäkään taas Toni Halmetta. Se sopii oiken hyvin eduskuntaan. Onko nuorilla kusta päässä, kun äänestää Tonia eduskuntaan. Ei voi kun nauraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu