Ja jos ja jos ja jos..
näitähän riittää!
Ehkä minä olen pikku "piilo" natsi, kun ihailen saksan menestystä II maailmansodassa ennen loppua. Minä tykkään kaikesta saksalaisesta kuten isäni 850 BMW saan melkein orgasmin tuosta autosta =)
Elokuvissa kun näen saksalaisen blondin, AAH! Mitä oliskaan saada tuommoista kunnon laatunaista =) joka on siististi pukeutunut pikkupeppuineen ja blondihiuksineen!
Kaikki jätkät jotka tuon kieltää, niiden täytyy olla homoja! VARMASTI!
näitähän riittää!
Ehkä minä olen pikku "piilo" natsi, kun ihailen saksan menestystä II maailmansodassa ennen loppua. Minä tykkään kaikesta saksalaisesta kuten isäni 850 BMW saan melkein orgasmin tuosta autosta =)
Elokuvissa kun näen saksalaisen blondin, AAH! Mitä oliskaan saada tuommoista kunnon laatunaista =) joka on siististi pukeutunut pikkupeppuineen ja blondihiuksineen!
Kaikki jätkät jotka tuon kieltää, niiden täytyy olla homoja! VARMASTI!
Vastaukset 16
Vanhimmat
"Kaikki jätkät jotka tuon kieltää, niiden täytyy olla homoja! VARMASTI!"
Te kaikki saksalaisten natsiuniformujen ihailijat olettekin tosi miehekkäitä! Nahkaa ja bemareita! Ach Ja, Otto, wunderbar!
Sitä kutsutaan germanofiliaksi. Germanofiili minäkin olen! Saksassa vain on jotain hienoa. Ei nyt pelkät autot, vaikka nekin parhaita ovat, mutta koko maa ja kaikki siellä!
tauti, oikein puistattaa jos semmoiseen sairastuis...
Rakastan myös Saksaa,kaikkea siihen liittyvää ja täytyy myöntää,että olen jopa itkenyt Saksan häviötä ensimmäisessä ja toisessa maailmansodassa.
Olen tutkinut Historiaa paljon ja olen tullut lopputulokseen,että Saksa on kaikilla mahdollisilla osa-alueilla paras maa ja muut ovat enemmän tai vähemmän surkeampia tavalla tai toisella,tosin nykyään Saksa harrastelee surkeaa politiikkaa.
Natsi upseerit... grrrr... ihania! Pitkiä, komeita ja vaaleita.
tähänhän sinä olet lääpällään:
http://personal.inet.fi/koti/juhani.putkinen/images/Jussitavavorm.jpg
oikeasti olemassa?
Siis minä kuvittelin että sen on jotenkin sellainen vertauskuvallinen hahmo.
Onko se JSS myös oikeasti olemassa?
nestettä.
"Natsi upseerit... grrrr... ihania! Pitkiä, komeita ja vaaleita. "
..ja oikeanlaiset hihamerkit?
Natsiupseerit saivat Suomessa helposti naisseuraa kaltaisistasi. Veneeriset taudit yleistyivät sota-aikana myös heidän välityksellään.
Rampe ja Helena riidoissa?
http://www.kansanuutiset.fi/uutiset/kotimaa/2840283/hirvisaaren-avustaja-natsitervehdyskuvasta-kaikki-muut-nauravat-paitsi-toimittajat
Mulla on kanssa bemari, se vaatii aika paljon "TILAA" tuolla parkkipailla.
bmw 320
Saksan armeijalla oli hyvin organisoitu seksipalvelu.
Suomella ei kai sellaista virallista ollut järjestetty. Ainakaan faija ei kertonut sellaisista, eikä muutkaan tuntemani veteraanit.
.
Millaisia naisia Saksasssa valittiin viihdytysjoukkoihin?. Oliko niihin tunkua vai pitikö pakolla määrätä blondeja ja pukea heidät siististi?
Saksalaiset tyhjensi pussinsa paikallisiin liikkuivatpa ne missä tahansa. Niin karvakädestä Etelässä kuin poromiehestä tundralla tuli hetkessä arjalaisempi.