Hei, satuimpa äsken katsomaan jakson sarjasta Laakson kuningas. Katsoin sitä aikaisemmin aina, mutta nyt se on jäänyt katsomatta. Mutta jakso oli täynnä vieraita kasvoja. Voisiko joku kertoa missä ovat Archie ja Lex? Entä Molly ja se tilan apupoika, mikä hänen nimensä nyt olikaan? Please kertokaa joku, terv.
Laakson kuningas
kökki
51203
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Archie ja Lexie ovat muuttaneet Uuteen-Seelantiin, Archien kyllästyttyä jatkamaan tilan pitoa. Heillä oli kyllä vaikeuksia avioliitossaan ja Lexie tuli vähäksi aikaa takaisin. Hän ja Paul iahstuivat toisiinsa, mutta Lexie päätti yrittää korjata liittonsa ja lähti. Duncan lähti sairaala dj:ksi jonnekin päin.
kiitos riina vastauksesta, mutta missä on Molly?
Mihin se Molly hävis? Kattelin eilen muutaman jakson jälkeen, ja se Golly oli jo vikittelemässä uutta naista...
Kyllä Molly vielä Glenboglessa asustaa. Ei vaan ole jostain syystä ollut viime jaksossa. Golly ja tätä uusi nainen Meg (?) ryhtyvät vielä olikein pariksikin, jos en väärin muista lukeneeni. Viimejaksossa muuten mietittiin Gollyn nimen alkuperää, mutta se on kerrottu jo toisella tuotantokaudella. Taitaa olla näyttelijöiden lisäksi vaihtunut käsikirjoittajatkin moneen kertaan.
Katson joka aamu Laakson Kuningasta. Missä Molly on muuten? Eilen vielä Golly lohdutti häntä, että on vain rytmihäiriöitä. Tänään ei koko naista ollut linnassa? Miten näin äkkiä poistui koko sarjasta vai mitä tapahtui. Jäi vissiin jotain näkemättä.