Kulli pitää olla 25cm pitkä ja paksu helttaterska.
Muut kelpaa vain kusemiseen
Muut kelpaa vain kusemiseen
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Pillun pitää olla niin kireä vähintään ettei sinne mahdu 25cm stä.
Muut kelpaa vain sylkykupeiksi.
...mulla on ainaski 45cm ja se ei mahu varmaan suhunkaa "jaaaanaaa" sä oot jo tiedossa, ainaski sun konees....
Tää Jaana on vammautunut aika pahasti!
Itsen kirjoittaa Uskottomuus-osastolla mm. näin;
"isovittuisuus syy pettää?
Kirjoittanut: Jaana, 2.10.2002 klo 06.35
Mieheni jäi kiinni pettämisestä ja sanoi syyksi että halusi kireämpää tavaraa.Synnytyksen jälkeen pilluni on kuulemma ollut liian löysä ja hän halusi kunnon tiukkavittua. Voiko miehet olla noin pinnallisia?"
ja toisessa kohtaa:
"Minulla
Kirjoittanut: Jaana, 2.10.2002 klo 09.02
taitaa olla aika ison firman teollisuushalli.
Siltä vähän tuntuu."
Joten aika kipee tyyppi!
Mistä sinä tiedät kuka on minkäkin nimimerkin takana? Joka "Jaanan" takan voi olla eri henkilö. Passissani ei lue Jaana ja olen 95kg iso äijä. Eikö olekin kauheaa!
elä yritä vetkuttaa, kyllä sinut tunnetaan vähintää jo toisesta vastauksestai - niin yhdenasian ihminen olet. Toivottavasti löydät sinne teollisuushalliisi edes puutarhatraktorin.
Idioottikin kuuluu sinun eniten käyttämiin sanoihisi. Koolla on väliä - myös jos kyseessä on aivot! Linnuilla ne ovat tunnetusti pienet.
Niin, nuorukaiset eli Jaana. Kuten huomaatte, uusi sukupolvi on päässyt ensimmäiselle luokalle. Koulumenestyksestä riippuen on valtaosa siirtynyt ylemmälle luokalle. Etenkin nuorempien keskuudessa ongelmaksi on muodostunut kontrolloimaton vapaa-aika koulun jälkeen; vanhemmat ovat joko töissä tai heillä ei muuten ole aikaa lapsilleen. Tämä taas heijastuu suoraan esimerkiksi tänne suomi 24 h foorumeihin ala-arvoisina ja muka hauskoina viesteinä
Ja sinä kelpaat vain "patjaksi" ja huonosti siihenkin koskapa tavaras on kuin ämpäri..
...sä et usko itsekkään, harvemmilla kun on ton kokoinen kalu ja on niillä pienimmillä pärjätty tähän saakka niin miksei vieläkin!
Jaana,
Kun sä tiiät kaiken noista mulkuista, niin sanos onko Joulupukilla isot munat ja mahtavat pallit?
Tonttu
Tottahan toki! Pukillahan on maailman pisin penis! Munatkin ovat valtavan kokoiset! Olen meinaan itsekin anprobierannu ja vetkuttanu niitä. Ja arvaa kuinka hyvälle se tuntui!
No Jaana,
Jos mulkku ittessään on hyväksyttävän kokoinen ja muotoinen, niin entäs pallit. Mä oon itte mies, mutta mielestäni mun naiset on tykänny, että pallitkin luo tunnelmaa.
Kun pistelee takaa päin, ja pallit lotkahtelee ja lätisee pimpalle, niin eiks niistä naisen ole mukava mahan alta ottaa hyvä tukeva ote ja tuntea kuinka panos lähtee?
Tai jos runkulle pistät, niin mukavasti heiluu? Lämpöisellä kelillä oikein komeassa kaaressa lotkahtelee?
Eiks jykevät pallit oo mitään?
Palli
Voi vitun vitjamuna.Runkkaile vaan yksikses,ei noilla mitään tee.
... niin väljä, että sinne mahtuu koko nyrkki. Vasta kun toinenkin käsi laitetaan sisään ja pyydetään taputtamaan käsiä yhteen saa sanoa, ettei voi, koska on niin tiukka. ;)
Millainen pillu Jaanalla mahtaa olla?