olkaamme

hetkistä onnellisia
2112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

musta synkkä pilvi velloi aivoissani kun kaupungilla kuljin.
"Mutta sitten tapahtui jotain todella odottamatonta, eräs autoilija pysähtyi vapaaehtoisesti suojatien eteen ja päästi minut yli". Päiväni on pelastettu.

Äänestä

Mun tarttee olla ja ilman tarttemistakin olen nykyisin pienistäkin hetkistä onnellinen. Mulla on nykyisin niin paljon vastoinkäymisiä, että kaikki pienikin onnellisuuden aihe on mulle plussaa! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pienistä kirjoitti:

hetkistä onnellisia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu