Olemme tavallisia näkymättömiä raatajia ja tulimme tänäänkin töihin SAK:n lakosta huolimatta taksilla, jotta sinä voisit nauttia verotonta palkkaasi ja muita etujasi!
Et ole sanallakaan kiittänyt meitä sinua äänestäneitä....
Et ole sanallakaan kiittänyt meitä sinua äänestäneitä....
Vastaukset 11
Vanhimmat
vain seksuaalisesti poikkeavia ja vasemmistolaisia vakoilijoita...
tavallinen ihminen ja olet ahkera ja nuhteeton.
Ihmeen kylmä ihminen on Halonen, eikä näe "nenäänsä pidemmälle". Paitsi silloin näkö tarkentuu jos jossakin vasemmistolaiset punaliput liehuu. Niinkuin Chilessä!!!
Mutta piwwua saa nuowa vain naiset..
Kun homo Jari Sillanpää piti konserttia, niin hänelle riitti melkein tunti aikaa, mutta eipä ole näkynyt sitten vaalien köyhien parissa?
j.j, suuri isänmaan ystävä, jääkäri aiantuntija ja naistenvihaaja. luuletko ettei sinua tunnista kun vaihdoit yksösen tuplaan????
Tuleeko sinulle hyviä kiksejä tuplaveestä, vai tuleeko mieleen George.W.Bushin sunulle antamat salaiset tehtävät????
Tiedoksi sinulle, sinut tunnistaa siitä ettei kukaan muu kirjoita noin typeriä kusipäisiä juttuja.
AINAKO SULLA ON PILLU MIELESSÄ???????????????????
koko ajan v_ttu päässä????
juttu, ei muuta mielessä
On vasuri, sitä minä olen epäillytkin, kaiket päivät täällä kirjoittaa, eihän se voi olla muuta kuin työtön luuseri.
ja suvaaitsevainen ihminen, ja ajattelee muunkin maan hädän alaisia!
ovat töissä, tienaamassa rahaa sinun elättämiseesi.
Olen lakossa. Ja saatanaaks se sulle kuuluu?