DEMONEITA MANATTIIN TELKKARISSA

Olipa pelottavaa John Safranista manattiin lukuisia demoneita hetki sitten televisiossa! Pitää minunkin mennä manaajalle koska olen harjoittanut epäjumalien palvontaa!!
3491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

KRIIIIIIIIIIIII KRIIIIIIIIIIII AAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Äänestä

hyvin John antoi hihhulien tehdä itsestään idiootin.

Pappina häärinyt kaiffari löi lopussa aika hyvin Johnin kanssa kättä päälle: "Nyt lähdetään rahastamaan Australiaa!"

Siinä meillä tyyppiuskis.

Äänestä

On se niin uskomaton että televisiossa näytettiin henkistä kidutusta. Hyvin näki että sellaiset hihhulit käyttävät kokouksissaan joukko-hypnoosia eli ovat huijareita koko joukko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TELKKARIDEMONIN ORJA kirjoitti:

Olipa pelottavaa John Safranista manattiin lukuisia demoneita hetki sitten televisiossa! Pitää minunkin mennä manaajalle koska olen harjoittanut epäjumalien palvontaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu