lukekaa tää

ilkka ja antti perä ruisku on ihan surkeita kenen muun mielästä kans ilkka on määkivä lammas
2321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ilkka on ihan surkee eikä sovi idoliksi yhtään! Ja Antti Tuiskukin on yhtä huono! x( Yhh! En tod. tykkää!!! ;(

Äänestä
  • Ei Jääskeläisessä itsessään mitään kamalan pahaa oo, harmi vaan että se voitti sen takia kun se on niin hauska. :/ Katri Ylander olis ollu paljon parempi laulaja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vihaaja kirjoitti:

ilkka ja antti perä ruisku on ihan surkeita kenen muun mielästä kans ilkka on määkivä lammas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu