gallup

kuka tunnetuista hihhuleista on harhaisin?
3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Piispa hihhuloi homouden puolesta ja pitää Raamattua satukirjana.

Äänestä

...tuntemattomista moinen...?!?
Hmmm...ehkäpä psykiatristen arkistojen avautuessa kohta lakisäädöksellä,moiset saamme julkituoda yhteiskuntamme epäkohtana,kö ?!?
Sillä keskuudessamme vaeltavat ihmisrauniothan ja heidän osoitetietonsa on toki tarve julkisaattaa yleiseen tietoisuuteen jälkikasvustomme suojelemiseksi ja moisten epäsosiaalisten yksilöiden karkottamiseksi...esim. Ahvenanmaalle,kö ?!?
lol
;-)

Äänestä

Hihhuli Harhaisin =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nasse kirjoitti:

kuka tunnetuista hihhuleista on harhaisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu