Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Bodaajat kasvattaa jo sitäkin

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=109&conference=1500000000000052&posting=22000000014714929

Bodaajatkin on näköjään keksineet peniksenkehittämisen kun kalut muuten bodatessa kutistuu. Näköjään venytyshoidolla saa oikeasti kokoa lisää.
21036
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse kun olen luullut että isokaluisten on helpompi saada isommat lihakset. Voihan tietysti hyvin olla että satun vaan olemaan tuommoinen onnen yhtälö.

Molemmat kyllä kivoja ominaisuuksia, toisella saa ja toisella pitää.

Tiedän muuten että koolla on väliä. Väliä niin että ei liian pieni eikä liian iso. Sopivasti iso ja hyvällä tekniikalla tulee hyvää jälkeä.
Miehenä sanon että se naisen orgasmi sitten tuntuu aivan huippu jutskalta.

Äänestä

Eipä oo tainnut bodaajat keksiä laitetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihme&kumma kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=109&conference=1500000000000052&posting=22000000014714929

Bodaajatkin on näköjään keksineet peniksenkehittämisen kun kalut muuten bodatessa kutistuu. Näköjään venytyshoidolla saa oikeasti kokoa lisää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu