Jos mä saan naisen valita,niin kyllä ykkössijalla on nainen,jolla on lapsi, tai lapsia. He ovat mukavia ja hyväpilluisia. Tosi on.
Yksinhuoltajanaiset ovat ihania
Poikamies
143266
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
vittu mee himaas kasvaan vitun vastuuntunnoton kakara! luuletko että kukaan yh-äiti haluaa ylimääräisen kersan tyydytettäväkseen? Mitä sä muka annat tällä naiselle? hä? Olisi mielenkiintoista kuulla!
..antaa vaikka munaa. Kun, eivät sitä välttämättä ihan jatkuvasti saa.
Mä annan tällaselle ihanalle naiselle paljon rakkautta ja hyvänä pitämistä. Puhutaan ja pussataan. Ollaan onnellisia yhdessä. Hänen lapsensa otan kuin omiksi lapsikseni perheeseen,jos vain tulevat.Se on heistä kiinni.Lapsia voidaan tehdä lisääkin,jos nainen haluaa.
Oletko sinä jotenkin katkera ja kateellinen,kun käytät noin rumaa kieltä? Etkö saa ollenkaan kunnon miestä itsellesi? Vai mikä sinua riivaa???
Edellinen miesystäväni (niitä on vähän) sanoi ettei ole ikinä pannut niin tiukkaa mimmiä kun mä olen. Ja synnyttänyt nainen. Kaikenlisäksi sinut itsensä kanssa ja tietää mistä tykkää...
Tän hetkinen avokkini on ylistänyt alapäätäni (kaksi synnytystä) parhaimmalta, mitä ikinä ollut.. (sex kumppaneita hällä ollu n.40..)
Aina oon miettinyt, et puhuukohan täyttä paskaa vai onko sit jottain perää..
tiedä tuota, mutta kävipähän taas mietityttää :-/
Ihania ja pantavia, mutta viikon päässä totuus! "Mentäiskö naimisiin?" Huh! Pysykää kaukana!
Mä en ainakaan HALUAISI tähän ketään äijää nurkkiini. Täytyy olla aikamoinen pakkaus että mä lähtisin tätä avioliittoa rakentamaan. On ihanaa olla yksin!!
niin mikä estää menemästä naimisiin? Mä ainakin menisin,olisin hyvä ja uskollinen mies.
Mää olen oikea yh-äiti mangneetti. Jos sattuu olemaan vielä parturi-kampaajaa niin siinä sitä taas ollaan.
On niitä sit kiva nussia ku ne on niin epätoivoisia! Yleensä kymmenen nussimis kerran jälkeen ne haluaa siitä vuokra yksiöstä jo muuttaa mun taloon. Heh heh. Sit ne tilittää kuinka ne epäonnistu avioliittossa ja ettei tekis enää samoja virheitä! Ei muuten kiinnosta!
Minä vaan panen teitä!
Millasiin epätoivoisiin akkoihin sä oletkaan törmännyt kun haluavat heti muuttaa luoksesi asumaan yksiöstään. Aika säälittävältä kuulostaa.
Mä nautin siitä että saan päättää omasta elämästäni, lapsistani. Olen hyväpalkkaisessa työssä ja oma asunto alla. Ei tulisi mieleenkään lähteä vinkumaan jonkun munan perään "ota mut mukaan". Lapsillani on jo isä, en heille mitään isäpuolta kaipaa.
kuitenkin oikeaa kullia, kyllä eronneita naisia on kiva naida ja kai säkin meet sinä joukon jatkona. Ei muutakun panoja.
Kun sulla kerran mies on ja lapsilles et isäpuolta kaipaa. Ootteko sen miehen kaas vieläkin "sillee...????"
Hoette sitä samaa laulua,että lapsilla on jo isi mutta se asuu ruotsissa.....joo joo ime nyt sitä munaa vaan...
Kyllä yksinhuoltajia on ihan kiva vetästä. Aa- mulla vaan täytyy häippästä aikaisin, ettei tarvi kuunnella kersojen kitinää ja toiveita jat-kotapaamisista.