Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ikuinen neitsytkö?

mä oon 17vee kundi enkä oo vieläkää nainu kenenkää kanssa! jäänkö ikuisex neityeks!?
kaikki kaiffarit hässii miltei joka viikonloppu mut mä jotenkin oo skoorannu ketraakaa!
oonko ainut 17v neitsyt????
101940
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Joo, kyllä sä taidat olla maailman ainut 17-vuotias neitsyt. Ei vaitiskaan, mä en vain oikein ymmärrä että mikä kiire sinne sänkyyn on, aika huono selitys että kun kaveritkin..

Äänestä

"Hässiköön kaiffarit" sanon minä. Ihan vapaasti. Onko pakko mennä virtauksen mukana. Onhan sulla sentään omat kädet!

Äänestä

Et ole vielä vanhakaan, jos olisit 29 ja niin epäsosiaalisen näköinen että et edes saisi naista, niin voisit olla huolissasi.

Itse olin 18 tai 19 ja väärän eukon kanssa silloinkin, ei kannata pitää turhaa kiirettä.
Et ole edes vanhimpien joukossa.

Kaverisi vain esittävät että se yksi hätäinen kerta joskus kännissä olisi nyt niin mahtava ollut ja loput näyttelevät mukana.

Äänestä

mä oon 16 ja mulla on sama ongelma,eikä oo yhtään kivaa!

Äänestä
  • älkää jätkät valittako vaan naikaa jonkun kanssa itse olen tyytyväisesti menettänyt neitsyyteni jo 11weenä olen nyt 14

    Äänestä

  • cindy kirjoitti:

    älkää jätkät valittako vaan naikaa jonkun kanssa itse olen tyytyväisesti menettänyt neitsyyteni jo 11weenä olen nyt 14

    hyvähän sun on puhua kun oot muija,ei sitä pillua mistään kesäpäivästä saa!!!perkele!!1

    Äänestä

Vasta oman kullan kanssa 25-vuotiaana. Joten ei sulla mikään kiire ole.

Äänestä

hah! Mä olen 19 vuotias tyttö ja olen neitsyt niin että älä valita.

Äänestä

Hei et ole vanha edes. Itse menetin 21v vaikka olisin saanut aiemminkin.
Ei ole kiire. Ylensä miehet menettävät vasta 18-19 ikäsenä.

Äänestä

Minä olen 21- vuotias ja en ole ollut vielä naisen kanssa. Se tuntuu tuon ikäisenä vielä kauheelta, mutta muutama vuosi sinne tai tänne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


virgin4life kirjoitti:

mä oon 17vee kundi enkä oo vieläkää nainu kenenkää kanssa! jäänkö ikuisex neityeks!?
kaikki kaiffarit hässii miltei joka viikonloppu mut mä jotenkin oo skoorannu ketraakaa!
oonko ainut 17v neitsyt????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu