kuulua pedofiili- ja natsikirkkoon?
Voiko suomalainen puoluejohtaja
SOSIALISTI
11340
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Miten Neitsyt Maria, Jeesuksen syntymä ja Joosef liittyvät siihen asiaintilaan, että seksuaalikieroutuneen kirkon päämiehen on oltava
1) pikkupojista kiinnostunut pedofiili, mutta kuitenkin
2) impotentti (ei erektiota ainakaan 30:een vuoteen)?
Vastauksen saatte huomenna, jos ette ennen sitä itse keksi.
Ei mitenkään.
Kirjotatko nettikahvilan vai kirjaston koneelta?
Sinähän kärysit tuossa laajassa pedofiliaratsiassa ja poliisi kävi takavarikoimassa sun tietsika. Montako kymmentä tuhatta lapsipornokuvaa sieltä löytyikään? Kuulusteluissahan vakuutit että et tiedä miten ne oli sinne joutuneet. Sinähän imuroit vain tavallisia pornokuvia.D
Sun osalta juttu on harvinaisen selvä: linnareissu tulee!
Nyt se kysymys: Helpottaako vitutus yhtään kun saat purkaa katkeruuttas Persuihin ja Soiniin?
Suomessa! Taas siitä osoitus!
Samaa menetelmää käyttivät kommunistit ja natsit. JOS Uskalsit sanoa Totuuden, jouduit henk koht hyökkäyksien kohteeksi.
Persut erityisesti luulevat olevansa Ainoat Aina Oikeassa Olijat!
Miten naivia, vapaassa maassa!
Älkää ihmetelkö, jos kannatuksenne pysyy matalana. Iloitkaa vaan ihan hulppeesti "huimasta kannatuksen noususta". Vaikka persut saisi 3..4 kertaisen lisäyksen, MITÄ sitten?
Vaikka olisi kuusi..yhdeksän halmetta mölisemässä typeryyksiä? Mitä se muuttaisi?
No jos käyttäisi väkivaltaa, kuten H tehnyt... Kuin vaaliteltalla Vantaalla toinen persu tms?
Avaajan viestin mukaisesti toimitaan. Henkilökohtaiset solvaukset on täällä maan tapa. Ja eniten äänessä on Persujen vastustajat.
Muistathan SOSIALISTI: Jos olet kulkenut tietä, jota joskus aikaisemmin on astellut pedofili tai natsi: Sinäkin olet pedofili sekä/tai natsi, eikö?
asia rasittaa hiukan puoluetta, mutta kyllä Soini saa kuulua katoliseen kirkkoon jos haluaa. Se ei saisi muille kuulua. Sen sijaan Halmeen tapaus on niin paha ja aidosti vakava, että viipymättä tulisi Soinin ilmoittaa, ettei Halme ole enää PS:n ehdokkaana eduskuntavaaleissa. Sen kummemminhan häntä ei voi/tarvitse erottaa. Vaikka Halme töppöilisi jatkossa kuinka pahasti tahansa, PS puolueena vapautuisi siitä painolastista välittömästi yllämainittuun Soinin ilmoitukseen. Siksi Soinin tulisi toimia nopeasti! Erityisesti vitkuttelu ek-vaalin kynnykselle tässä asiassa olisi puolueen kannalta poliittinen katastrofi.
Joka puolueella on luurankonsa,vai mitä ovat sitten lylyrajalat sun muut loikkarit ja pellet...
Asetetaan ehdokkaiksi tavallisia ihmisiä.
Vain he ajavat kansalaisten asioita kun heillä on elämänkokemusta.
ja äkkiä-ennenkuin joudut PAKKOHOITOON!
jollekin katoliselle papille? Sekö sitä hoitoa antaa? Ja mihin? Perseeseenikö?
katoliselle äijälle?
päätäsi?
Eiks takseilla oo töitä?