KAIKKEA HYVÄÄ RAKAS ELÄMÄÄSI.TOIVOTTAVASTI OLET ONNELLINEN
eero pmäki
a...........
13702
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
MEE NYT JO SINNE MISTÄ OOT TULLUTKIN!
sua oot hirmu vihainen...
Apuva, oon hartioista kiinni, enkä pääse etiä, enkä taaksepäin. Yritän syntyä uudelleeen parempana ihmisenä.
ÄLÄ TALONPOIKA SOITA SITÄ TURPAAS TAI TÄÄLTÄ TULEE.MEE SINÄ SINNE MISTÄ OLET TULLUTKIN
YRITÄ SÄ VAAN!!!!!!!!!!!
SÄ VOIT MENNÄ MAMMAS V.........
Pesee ja linkoaa jne...
Onko talonpoika pahin haukkumanimitys minkä sä keksit? Kukahan se sunkin pöytääs ruuan toimittaa (ja kustantaa!) jos ei just tää sun parjaama talonpoika?! Niin että pidä vaan itte turpaas vähän soukemmalla!!!
pidä sä nyt vaan itse se leipä läppäs kiinni ja huolehdi tästä lähtien omista asioistasi.mä saan leivän pöytään ilman niitäkin
Juu, niin varmaan:))))) Sopii kokeilla. Jos vaikka ensin lopetat Kelan luukulla käynnin ja sitten sen syömisen. Tuu sitten vaikka puolen vuoden päästä kertomaan, että onko hyvä meininki.
säkö annat mulle luvan että koska saan syödä ja koska en.tuskin.ei löydy niin suurta herraa joka määrää mua tai tulee määräämään!!!!SULLE EI KUULU MUN ASIAT,PAINA SE SUN PÄÄ KOPPAASI!!!
On se ihme, ettei se Eero susta välittänyt. Sä oot sentään noin herkkä ja ihana!
VOI RAUKKA EIKÖ SULLA OLE MUUTA ELÄMÄÄ,KUN HUOLEHTIA MUN ELÄMÄSTÄ!