lohja

missäpäin on nykyään lohjan maksulliset naiset kyselee 37v reissumies
21153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

routiolla oli ainakin jossain vaiheessa eestiläisiöä ja hyviä

Äänestä

huoriako pitäis viel olla..no se on niitten vika jotka huoraa.. eiköhän niit maksullisia naisia enemmänkin jostain helsingin kaduilta löydä.. tai katso pornoa ja vemppaa,eipähän ainakaan kukaan kärsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


edi kirjoitti:

missäpäin on nykyään lohjan maksulliset naiset kyselee 37v reissumies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu