Nazit ?!!!

Nazit rasisteja ? No onhan ne mutta ajatellaan sitä että nazeistaki löytyy esim hinttejä joka on minusta pahempaa mitä monikulttuurisuus.

Parhaitakin arvostamaan ihmisä nazit !
4450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ovista, ikkunoista ja koiran perseestä! En minäkään juuri heikäläisiä arvosta, mutta jotenkin kovimpien hintinvastustajien omat taipumukset herättävät epäilyjä.

Äänestä
  • Hmmm...taidat olla aika könsikäs....

    Äänestä

Nazit sentään yrittivät kitkeä tuon epäluonnottoman piirteen pois kansasta. Homoja tapettiin ja syrjittiin. Ainahan kaappihinttejä on mutta niille ei mahda aina mitään. Natseilla oli sitäpaitsi hyvät tarkoitusperät taistellessaan illuminatia vastaan.

Äänestä
  • Jep.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jopojop kirjoitti:

Nazit rasisteja ? No onhan ne mutta ajatellaan sitä että nazeistaki löytyy esim hinttejä joka on minusta pahempaa mitä monikulttuurisuus.

Parhaitakin arvostamaan ihmisä nazit !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu