Omistan ison

Minulla on niin iso talo että sen eteläpäädyn ikkunasta näkee hyvällä säällä pohjoisnavalle.
5219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siivouspäivänä!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Ei minun tarvi siivota avaan vain pohjospäädyn ikkunan ja eteläpäädyn ikkunan....kova veto puhaltaa pölyt pois...

    Äänestä

  • asunnon! kirjoitti:

    Ei minun tarvi siivota avaan vain pohjospäädyn ikkunan ja eteläpäädyn ikkunan....kova veto puhaltaa pölyt pois...

    PS.Arvannetkin varmaan että omistan potkulaudan!

    Äänestä

ole aika kylmä?

Äänestä
  • Ei ole kylmä olohuoneessa joka on asunnon keskivaiheilla. Minulla oli hyvä arkkitehti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asunnon! kirjoitti:

Minulla on niin iso talo että sen eteläpäädyn ikkunasta näkee hyvällä säällä pohjoisnavalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu