Keskusta tarkisti demarien kannan.

Keskusta käy eduskuntavaaleihin rautaisella otteella. Keskustaa ei kukaan määräile ja ohjaa. Keskusta menee vaaleissa määrätietoisesti ja lujana puolueena voittoon.

Hyvä Matti. Hyvä Keskusta.
263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kertoi kepulaisille että vaikka kepulaiset yrittävät julkisuudessa väittää että maataloudelle on luvattu 90%, mitään ei ole luvattu, ja siihen kepulaisten on tyytyminen.

Äänestä
  • Näin on rotta, puhu joskus totta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Se riitti. kirjoitti:

Keskusta käy eduskuntavaaleihin rautaisella otteella. Keskustaa ei kukaan määräile ja ohjaa. Keskusta menee vaaleissa määrätietoisesti ja lujana puolueena voittoon.

Hyvä Matti. Hyvä Keskusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu