Olen Elli ja

kertaa. Olen kolkyt ja risat, mitä kuuluu?
4164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja kirjoitan toista kertaa ,minulle kuuluu
kiitos hyvää..

Äänestä

semmosta kuuluu, että olis nälkä, mutta ei jaksais lähtee syömään, osaatko elli neuvoa mitä tekisin?

Äänestä

olen vähän yli 50ja poikamies...

Äänestä

tulit koska mun on aina pitäny kysyy sulta jotta ooko sää se JOENSUUN ELLI!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjoitan ensimmäistä kirjoitti:

kertaa. Olen kolkyt ja risat, mitä kuuluu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu