Mistä löytyy hyvä kampaamo?

Mistä löytyyt Kotka/Karhula alueelta sellainen hyvä aikaansa seuraava kampaaja, joka osaa leikata ja värjätä "pitkiä hiuksia" kasvattavan hiukset.
149125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Hius Ateljee Center Karhula
Hyvä paikka, osaavat ihmiset.

Äänestä
  • Hiushuone ALEXIA on hyvä ja sopuhintainen paikka,palvelu reipasta ja iloista.

    Äänestä

Juu ehdottomasti Hius ateljee center. Ja markus ;)

Äänestä
  • Paras mitä sieltä löytyy , erittäin ammattitaitoinen kampaaja. Tekee hiukset ihmiselle , eikä niin että laittaa ihmiselle sellaiset hiukset mitkä eivät yksinkertaisesti sovi. Suosittelen, voi kyllä olla jonoa, olikohan se Marja-Liisa nimeltään se kampaaja.

    Äänestä

  • Siis tarkoitan Hius Ateljee Centeriin... Marja-Liisa on loistava.

    Äänestä

  • JohannaS kirjoitti:

    Siis tarkoitan Hius Ateljee Centeriin... Marja-Liisa on loistava.

    Moi! Onnistuuko keltään hyvin miesten hiusten leikkaus?

    Äänestä

  • JohannaS kirjoitti:

    Siis tarkoitan Hius Ateljee Centeriin... Marja-Liisa on loistava.

    Liukuhihnalle.. Ei mitään omaa juttua.kiireellä kaikille sama muotti

    Äänestä

  • JohannaS kirjoitti:

    Siis tarkoitan Hius Ateljee Centeriin... Marja-Liisa on loistava.

    En todellakaan menisi. Puhuu sopimattomasti naispuoleisille asiakkaille. Marja-Liisa on todella loistava ja asiallinen =)

    Äänestä

parturi tuo? kannattaako käydä?

Äänestä

Yllättävän paljon hinnoissa voi olla eroa. Keväällä kyselin huvikseni n 5 kampaamosta hintaa 2 värin värjäykselle ja leikkaukselle. Lähes 30e oli hintaeroa kalleimmalla ja halvimmalla. Kallein oli yli satasen anttilan kauppakeskuksen kampaamossa ja pasaatin hairlekiini oli toiseksi kallein sekin myös yli satasen hinnalla. Halvinta en uskalla mainostaa ettei vielä nosta hintoja ;). Siellä kumminkin otettiin huomioon ettei toisella värillä tarvinnut laittaa kuin tyvet. Joissakin liikkeessä hinta oli ihan sama laitetaanko vain tyvet vai kokonaan.
Eli suosittelen ensin muutamaan paikkaan soittoa ennenkuin varaat.

Äänestä
  • Kuka Kotkassa on taitava miesten hiuksien leikkaaja? Tulin Hesasta kesäksi Kotkaan,eli kerran pari pitäisi leikkauttaa kunnolla.

    Äänestä

  • ja hairlekiinin liike on sottanen. Miksi siis maksaa kalliista hinnasta kun mikään ei siellä miellytä asiakasta?

    Äänestä

Mieheni etsii hyvää parturia,avustan hiukan.Kuka?

Äänestä
  • Mies 32,kesät Kotkassa. Minne parturiin?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


##?? kirjoitti:

Mistä löytyyt Kotka/Karhula alueelta sellainen hyvä aikaansa seuraava kampaaja, joka osaa leikata ja värjätä "pitkiä hiuksia" kasvattavan hiukset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu