Ajattelin antaa oppitunnin sulkapallossa muutamalle amatöörille kuun lopussa, joten jos kellään on tuolloin asiaa terveyskeskukseen, niin kannattaa miettiä, koska silloin odottaa omituinen näky: terveet miehet juoksevat selkä kyyryssä pyytämään sairaslomaa välttyäkseen nöyryytykseltä! Varsinkin sinä nuori eläkeläinen, nyt olisi vielä aikaa kehittää se selkäkipu! Voiko välilevyn saada pullistumaan silkasta pelosta?
Välilevyt pullistuu!
Bad Mintton
10400
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
juoksentelevat kyyryssä vain mahtuakseen mainitsemaasi sulkapalloon oppitunnille.
Amatöörimäistä ja sanden nöyryyttävää sinun kannaltasi sijaan on se, että et ole löytänyt suurempia opetustiloja käyttöösi edes terveyskeskuksesta.
Voisiko sinun oma välilevysi pullistua siitä pelosta, että suunnittelemastasi oppitunnista ei tulisi sittenkään mitään, jos itse olet ulkona sulkapallosta?
Kyseinen sulkapallon muotoon rakennettu opetustilani on lähempänä 1200 neliömetriä. Monet ovat pitäneet sitä Savon Millenium Domena. Se on totta, että suunnittelemani oppitunti tuskin toteutuu, koska selkäinfluenssaa on yleensä loppukuusta liikkeellä:D Itse suoritin itselleni välilevyjen poiston jo vuonna 1992, jolloin vein sulkapallon ilosanomaa Pakistaniin ja Intian alueelle!
GUD GLINTTON joka on sairastanut tuskallisen sulis pohkeen,mutta taitaa lajin niksit,BAT Minttonille:hommaa autoosi navigaattori vehkeet,että osaat käsittelyni jälkeen KOTIIN!!!!
navigaattoriin, mutta sisälläni asuu agitaattori, joka kyllä löytää oikean osoitteen! Hanki nyt varmuuden vuoksi toinen maila, ettei peli lopu siihen kun ensimmäinen osuu mystisesti lattiaan ja menee rikki! Se tapahtuu yleensä sen jälkeen kun ensin on silmästä kaivettu roskia ja kengät on olleet huonot!
5MM:rin lattarautaa,uusi materiaali,näitä on valmistettu vasta yksi kappale,että ei pelkoa särkymisestä.
varma, että herkät vihernakertajan kätesi jaksavat moista taakkaa kannatella? Mutta toisaalta, samahan se on millä sitä ilmaa huitoo kun palloa ei ehdi edes näkemään... Tulee vaan mieleen, etteivät kutsu paikalle tuholaistorjujaa, kun on sen verran hurjan näköistä huitomista luvassa, luuleevat vielä että on ampiaisia...
Tämä viesti ei palstalla kauan vanhene. Syy: tämä naurattaa, toisin kuin tuon SavonAPINAN jutut.
Kateellisena SavonAPINA poistattaa tämän debiilillä seriffiystävällään.
viesti on hoitanut tehtävänsä ja asianosainen osaa ajoittaa selkäkipunsa oikeaan ajankohtaan. Minusta on kohteliasta ilmoittaa hyvissä ajoin, että ehtii saada ajan lääkäriin ja tehdä testamentin jos saikkua ei tipahdakkaan:D
älä kadehdi, äläkä parjaa isompaa munasarjaa :D
kyllä sullekin jostain löytyy se oikee nasta päähän.
nätkin star trekki on oikeesti olemassa.
uskotaan me vähemmälläkin, kuule heiverö-hömppänen!
Minusta munasarjat pitäisi esittää klo 23:en jälkeen, ettei pieniaivoiset vaan saisivat hulluja ideoita päähänsä:D Minulla on jo todella nasta pää, enkä kaipaa siihen uudistuksia! Miksi uskoisitte, kun ette ole nähneet?