Tunsin RC:N lapsuudessa!

Tunsin Petrin lapsuudestani ! ihan tavallinen nuori mies.Hiljainen ja sulkeutunut.Kun muistelen lapsuutta enemmän niin en huomaa mitään mitään erityistä! Välillä se sai jotain skitso raivareita mutta eikös kaikki niitä saa ?? vaikea sanoa todellista syytä ....missä meni vikaan ?!
11010
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

so fucking what! varmaan on tuhansia ja taas tuhansia ihmisiä jotka ovat tämä raukkapaska RC:n "tuntenut". Oletko kenties jotenkin julkisuuden kipee? Soita seiska lehteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JET kirjoitti:

Tunsin Petrin lapsuudestani ! ihan tavallinen nuori mies.Hiljainen ja sulkeutunut.Kun muistelen lapsuutta enemmän niin en huomaa mitään mitään erityistä! Välillä se sai jotain skitso raivareita mutta eikös kaikki niitä saa ?? vaikea sanoa todellista syytä ....missä meni vikaan ?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu