Sini "suurin pudottaja?"

SUURIN KUSETTAJA!! Häpeän naisten puolesta miten käytit Aria hyväksesi. Kun Ari oli luovuttanut paikkansa sinulle ensimmäinen kommenttisi oli "saanko minä vielä jäädä tänne"
Kun kysyttiin haluatko sanoa Arille jotain, oli vastauksesi tosi typerä. Missä kiitos????
21092
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo Sini on juonitellut alusta asti. Inhottavan oloinen muija. Pitää kattoa miten kaikki kuspot siellä nyt keskenään kinastelee. Köyhä voittakoon, muita mukavia siellä ei enään ole!

Äänestä
  • Ei toi ole mikään mukavuuskilpailu.Tommonen idiootti kuin Ari kuuluukin pistää pihalle.
    Ari nyt vaan sattuu olemaan tyhmä luuseri.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinä olet nyt jo kirjoitti:

SUURIN KUSETTAJA!! Häpeän naisten puolesta miten käytit Aria hyväksesi. Kun Ari oli luovuttanut paikkansa sinulle ensimmäinen kommenttisi oli "saanko minä vielä jäädä tänne"
Kun kysyttiin haluatko sanoa Arille jotain, oli vastauksesi tosi typerä. Missä kiitos????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu