Löytyykö Teitä Naisia/miehiä, jotka runkkaatte duuniissa, keskellä päivää? Oma huone/WC/tai joku paikka? Missä? Miten? Onko joku joskussa mukana?
RUNKKAATKO TYÖPAIKALLA
TYÖPAIKKARUNKKAILIJA
105845
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tottakai runkkaan työmaalla, mikäs sen parempaa kuin asiakkaita odotellessa vetää kunnon orkut. Talvellahan on kyrpäkin aina valmiiksi kova, jos pitää sen housujen ulkopuolella
Olen nainen ja oon tasan kaksi kertaa tehnyt sitä työpaikallani.Kerran kahvihuoneessa ja kerran vessassa..teki niin pirusti mieli että tulin märäksi jo pelkästä kuvittelusta,joten annoin mennä.Tosin,jos kiinni olisin jäänny tuskin työpaikkaa enää olisi..tai olisin kuollu häpeästä.Ja miten tein?no se onkin sitten eri juttu jo.
se on aina mielessä ja siitä johtuen käsi käy alituiseen... ja vaikka olisi kuinka kiire töissä niin toisen käden voi delegoida aina primäärimpään tehtävään... luonnolle ei voi mitään!
Kerro miten haluan tietäää??!!!
Kuulostaa todella kiihottavalta. Luen tätä ja runkkaan samalla tässä. Eli millä tavalla sen teet? Mulla on nyt kyrpä pystyssä ja annan tulla oikein kunnolla, talouspaperia avuksi nopeasti, ihanaa......
Eräässä tehtaassa, missä oli valtava varasto, ajoin trukkia ja tein paalattavista tavaroista itsellenioman salaisen runkkuhuoneen. Aina kun lopetin. Ajoin "oviaukon" eteen muutaman paalin ja näin ei kukaan saanut tietää omasta nestistäni mitään. Vein sinne pornolehtiä ja muuta mukavaa. Aina kun oli mahdollisuus menin sinne runkulle. se oli ihana aikaa miehelle joka ei ollut vielä armeijaa käynyt
Mulla on pari vähän nuorempaa hoitoa jotka kiusaavat päivisin monesti viestein ja puheluin.. pakko se panetus on sitten johonki purkaa ja puhelinseksi vessassa kelpaa hyvin.. ole nyt siinä sitten kiihottumatta kun parikymppinen tyttö kertoo yksityiskohtaisesti miten dildo liukuu pillussa.. ei riitä selkäranka!!
Työpaikalla on nettiyhteys, kotona ei. Työpäivän jälkeen jään yleensä yksin "ylitöihin". Monta kertaa olen melkein jäänyt kiinni, kun joku on yllättäen tullut käymään. Jos koneen loginit tarkistettaisiin, saisin varmasti potkut.
Kyllä minäkin olen joitakin kertoja töissä runkannut ja kerran on työkaverini runkannut minua.
Itse olen runkannut pääasiassa WC:ssä ja kahdesti "ylitöissä" ollessani ja netistä pillunkuvia katsellessani työpöytäni ääressä. Kahdesti olen käynyt runkulla myös suihkutiloissa.
Työkaverini runkkasi minua työpöydälläni viime pikkujoulujen päätteeksi - hän oli nainen.
Työpaikalla runkatessa siinä on kai se jännitys ja vaara, joka tällaista "hölmöä" pistää tekemään, mutta antoisaa se kyllä on - voin suositella. Hmmm kävisiköhän runkulla?
No olen ns seksiaddikti ja vähintään kerran päivässä täytyy laueta. Joskus teen sen duunissa vessassa tai jos olen illalla yksin työpaikalla teen sen työpöytäni ääressä. Oman jännityksen hommaan tuo tietenkin se, että joku voi tulla kesken kaiken. Joskus tulee vaan pakottava tarve saada orgasmi silloin ei voi odottaa kotiin pääsyä.