Unelmien poikamiestyttö

Vähäkö pelle se John Paul. :D Ei vittu mikä juntti, yrittää olla erittäin syvällinen mutta tosiasiassa kunno pelle. Onko sillä ylähuuleen laitettua botoxia. Ei kukaa sano että "kohtelisin sinua kuin prinsessaa" heräis ny vuoteen 2006

Jerry sais voittaa vaikka onkin taiteilija, siin o enemmän miestä.
31672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • John paul vähä ällöttävä. Tuntuu vaa et se puhuu mukavia päästäkseen jenin kaa pukille. Ei ihminen voi puhua noi paljo mukavia

    Ja se että John paul yrittää olla täydelline mutta tosiasiassa se on ihan tylsä paska.

    Onko Jen ja John paul ees enää yhdessä? Entäs muut parit jotka on menny naimisiin?

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


miäs! kirjoitti:

Vähäkö pelle se John Paul. :D Ei vittu mikä juntti, yrittää olla erittäin syvällinen mutta tosiasiassa kunno pelle. Onko sillä ylähuuleen laitettua botoxia. Ei kukaa sano että "kohtelisin sinua kuin prinsessaa" heräis ny vuoteen 2006

Jerry sais voittaa vaikka onkin taiteilija, siin o enemmän miestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu