KuKa

kuka saatana paskantaa öisin meidän ulko-ovelle, vituttaa lähteä aamuisin töihin kun kura-paskaa löytyy oven takaa,
21029
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos sitä kakkendaalia on ulko-oven sisäpuolella, epäiltyjen lista lyhenee huomattavasti... Ei saa syödä liikaa rusinoita.

Äänestä

kurittomasta suolestasi. Kaveri sai taannoin häädön jonka syynä olivat huoneistosta rappukäytävään kantautuneet ulosteet. Kävin itsekin huoneistossa eikä siellä ollut paskaa lattialla joten syyn voi jättää omaan arvoonsa. Jollakin tekosyyllä piti saada kämppä tyhjäksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


john kirjoitti:

kuka saatana paskantaa öisin meidän ulko-ovelle, vituttaa lähteä aamuisin töihin kun kura-paskaa löytyy oven takaa,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu