löytyiskö södeä nettiseuraa

kysyy mies 35, haluttu, vaan ei aina kotona...
Täytyyhän teitä olla ?
5517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onhan meitä, mutta emme ole aina kotona...

Äänestä
  • minä töissä, illalla kotona. siellä ei vaan aina
    tunne oloaan niin kotoiseksi...

    Äänestä

  • missä kaikki "normaalit" naiset on ? -

    Äänestä

Mähän oon just sellanen, ihana ;)
Millanen on oikeestaan söde nainen, ei mua södeks oo sanottu, muistaakseni..
Vaikka ulkonäköä kehuttu onkin, mä oon vaan hyvännäkönen, en sillei söpösti, enemmän kai sit seksysti.

Äänestä
  • itsetuntosi lienee kohdallaan, en minäkään sitä söde sanaa oikein selittää osaa - Ootko tumma vai vaalee vai muuten vaan makee ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teaser1 kirjoitti:

kysyy mies 35, haluttu, vaan ei aina kotona...
Täytyyhän teitä olla ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu