Poistin yhden oman opettavaisen...

...aloitukseni, kun sitä ei hyväksytty palstalle kuuluvaksi.
7445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

...tarina silti, ehdin lukea ja ottaa talteenkin, harmi että ei kelvannut, täällä kun on ihan kiva lukea välillä muutakin kuin iän ikuisia " onko sefu terve" ja verta ja suolenpätkiä - juttuja ;)

Äänestä
  • ...jossa on muslimisheriffi mukana tyttärineen.

    Äänestä

  • ;) Poistakaa te vaa.... 90%:sentin sensuurinne ei...........

    Äänestä

  • old_profile_3400 kirjoitti:

    ...jossa on muslimisheriffi mukana tyttärineen.

    Vaan miten tarinasi edelleenkään kuuluu aiheeseen "yleistä islamista"????

    Äänestä

  • eri mieltä kuin sheriffi? Pitäsiköhän teidän keskustella oikein vakavasti keskenänne?

    Äänestä

  • seriffi Gohar siis olekaan samaa mieltä kuin palstan sheriffi Gohar?

    Äänestä

  • old_profile_3400 kirjoitti:

    ...jossa on muslimisheriffi mukana tyttärineen.

    Voisitko seuraavaksi kirjoittaa eräästä huomionkipeästä aabrahamista ja hänen pörröisestä aasistaan?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Aabra-ham kirjoitti:

...aloitukseni, kun sitä ei hyväksytty palstalle kuuluvaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu