Sanokaa huulaiset, mikä auttaa kun aina munia kutiaa. Tiedän että nainen auttaisi siihen pulmaan. Mutta kun kysymys kuuluu kun ei ole naista vieressä. Olen nimittäin poikamies. Todella tuskallista.
Mikä
10
2550
Vastaukset
- LÄÄKÄRIIN....
JAUNOHTAA NE NAISET TOVIKS;O))))
- Antero..
Aluksi varmaan auttaa kunnon munien raapiminen ja sitten apteekkiin ostamaan harmaata salvaa.
- 148789
Mikä on harmaa salva. En ole ikinä kuullut moisesta salvasta. Onko se joku homojen salvoista. Saako sitä resepti vapaasti.
- Per Saukko
148789 kirjoitti:
Mikä on harmaa salva. En ole ikinä kuullut moisesta salvasta. Onko se joku homojen salvoista. Saako sitä resepti vapaasti.
Saa apteekeista ilman reseptiä.
- 2548759
Per Saukko kirjoitti:
Saa apteekeista ilman reseptiä.
Eli mitä saa apteekista, reseptiä.
- Per Saukko
2548759 kirjoitti:
Eli mitä saa apteekista, reseptiä.
Olinpa törttö!
- Edgar Katz
,,,
- Hitto
Pese roikottimes,sehän haisee,ei tommosella naista saa.
- Edgar
Hitto kirjoitti:
Pese roikottimes,sehän haisee,ei tommosella naista saa.
,,,
- Anonyymi
Rannikkokalastaja Stuppi tulee raapiin niitä Peppu-P:n kanssa. Kolmisin aina kivampaa.
MVH: Håkan, fiskare från Nagu
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825117Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813656Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers73375SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun343093SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt612977SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412316Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1042266Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292127Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan752105Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922059