Nyt kaikki rohkeesti vaan kusemaan Iltasanoma-lööppien ja lehtipinojen päälle lehtikioskeilla. Voi vahingossa lorauttaa ohikulkiessaan ketsuppia ja koiranpaskaa sivujen väliin. Itte ajattelin käydä heittämässä paskapommin toimituksen receptioniin.
Kaikki barrikaadeille
anarkisti
4225
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
joudut telkien taa ja joudut lööppeihin. Kyllä mediamahti sinulle mahtaa kun ei kunnioita ja arvosta kansamme johtoakaan.
Ehkä hän alkaisi sitten niihin tottua.
Mie voisin laittaa..mikä ois numero..?? ; D Aletaan pommittaa kaikki hänen uusinta kommunikaattoriaan..
Niin eipä ehkä kannatakkaan heittää Paskaa. Sehän sopii paremmin lannoitteeksi ja menisi hukkaan journalistisessä sikolätissä. Mutta jos sitten ehoitettas että saisivat vuoden lehtimiespalkinnon erittäin informatiivisesta ja kansan moraalitajua kohottavasta artikkelista pääministerin kyseenlaisesta oikeudesta harjoittaa kommunikointia vastakkaisen sukupuolen kanssa. Palkinnon voisi ojentaa nykyinen oikeusministeri, mikä hitto hän nyt lieneekin.