Mitä pidätte...

Moikka...

Käykää katsomassa tekemiäni kuvia.
Kuvien tekemisessä olen käyttänyt PhotoShoppia.

http://snakespower.blogspot.com/
6271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Missä on vaihtelu? Kaikki kuvat ovat ihan samanlaisia pohjimmiltaan. Potentiaalia voi löytyä, mutta sen täydellinen hyödyntäminen on vielä vaiheessa. Nämä olivat tusinatavaraa, ehkä muutaman vuoden päästä olet kehittänyt itsellesi oman tyylin.

Äänestä
  • ehania , ;D

    Äänestä

varsinkin noi kiekurat on todella hienoja. Laitoin sinne kommenttiakin anonyyminä!

Äänestä

Ne oli ihan hienoja, mut toi kissa oli vähä typerä...

Äänestä

taitavasti tehtyjä, mutta jotenkin niin öklön moderneja... Itselleni tulee huono olo räikeistä ja monisävyisistä väreistä. Pidän sellaisista vanhan ajan tyylisistä kuvista paljon enemmän.

Mutta homman kyllä osaat, siitä ei ole epäilystä!! :)

Äänestä

aika ykstotisia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SnakesPower kirjoitti:

Moikka...

Käykää katsomassa tekemiäni kuvia.
Kuvien tekemisessä olen käyttänyt PhotoShoppia.

http://snakespower.blogspot.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu