Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

hukutusfetissi

Minä tykkään leikkiä hukuttamisleikkejä, mutta muu sm ei kiinnosta. Muita, jotka pitää hukuttautumisesta?
51254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voisi olla aika jännää leikkiä tuollaista sellaisen kanssa, joka tietää mitä haluaa ja saa siitä jotain irti. Itse saisin siitä aikamoiset kiksit:)Eli jos haluisit leikkiä ja kumminko päin pidät niin laita viestiä tänne

Äänestä
  • Mullakin on noita hukutusjuttuja, itse tosin haluisin olla kauniiden neitokaisten tukehduttettavana.

    Äänestä

Ehdottomasti voit laskea minut mukaan.... ;-)

Äänestä

Meitä on hukkumania ihmisiä oikein yhdistyksessä. Siinä on kolme suomalaista muut on euroopasta ja pari jenkkiä. Meillä on pari kertaa vuodessa miittinki. Siellä lähes jokainen pakkohukutetaan ja elvytetään.
Syksyllä oli Rotterdamissa miittinki. Minä olin vanki jota kuulusteltiin, lyötiinkin..sitten tuli kuulustelun kostea vaihe.
Kaikki on valmiina huolella hoidettu. Turvallisuus ennen kaikkea, paikalla on pari huippulääkäriä huippukaluston kanssa mutta ne ei ole siinä tilanteessä näkyvillä vaan verhon takana sekunnissa paikalla kun tarvitaan, ei siis jos vaan kun.
En tunnustanut sitä mitä minulta kuulusteltiin ja niin alkoi kuulustelun se vaihe jossa painettiin pää veden alle tukasta kiinni pitäen..ylös ja lyömistä ja huutoa...taas veden alle, nyt jo sen verran että siinä ja siinä - ylös hakkaamista,,,huutoa. Tässä vaiheessa on jo sellainen seisiö ja hurmos että ei millään mitään väliä - pian se tulee...pian ne hukutta mut..aahh.
Kyrpä on haljeta.. Yksi kaveri imee mulkkuani koko ajan ja se onkin taidetta se kun koko porukka osaa ajoittaa hukuttamisen juuri samaan aikaan kun lasti lähtee imijän suuhun.
Lopun jo arvaattekin.. Lääkärit hoitaa tehtävänsä ja kaikki on hyvin pian kunnossa..Miittinki jatkuu ja kaikilla on hyvä olla. Koroastan että tämä ei ole mitään huumeveikkojen puuhaa, siinä on oltava saatanan tarkkana ja mitään onnettomuutta ei saa sattua eikä ole koskaan sattunutkaan.
Persaukiset älkää vaivautuko, tämä ei ole kovin edullista puuhaa. Lavasteet ja peitetyö sekä turvallisuus maksaa yhdelle miitingille noin 50000 €uroa eli kun meitä oli viimeksi paikalla 8 kaveria niin se oli € runs 6000 / nokka matkat ja muu huvi.
Alustaja on feikki ja provo mutta tämä on totta, tulkaa mukaan ketä kiinnostaa OIKEESTI.

Äänestä

moi Aino-Kaisa,

haluatko vaihtaa enenmmän ajatuksia tästä sähköpostitse?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aino-kaisa kirjoitti:

Minä tykkään leikkiä hukuttamisleikkejä, mutta muu sm ei kiinnosta. Muita, jotka pitää hukuttautumisesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu