Kuinka pitkälle fanituksesi on mennyt?

Itse olen ollut The Prodigyn fani jo yli kymmenen vuotta... hyllyistä löytyy kaikki iso pino levyjä virallisista ei virallisiin, sekä muutakin ns. krääsäksi kutsuttua tavaraa, livenäkin muutaman kerran nähty, paristi eturivissä... Bulletant tatuointikin on tullut hankittua. että ei sen vakavampaa
1911
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen aika uusi fani. Tutustuin bändiin vasta pari vuotta sitten, mutta kaikki levyt on hankittu ja todella hyvää musaa tekevät!

Pidin kyllä eniten siitä vuoden 1997 prodigystä. Menevää musaa ja sekoja tyyppejä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vincet kirjoitti:

Itse olen ollut The Prodigyn fani jo yli kymmenen vuotta... hyllyistä löytyy kaikki iso pino levyjä virallisista ei virallisiin, sekä muutakin ns. krääsäksi kutsuttua tavaraa, livenäkin muutaman kerran nähty, paristi eturivissä... Bulletant tatuointikin on tullut hankittua. että ei sen vakavampaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu