seriffi haluaa estää meidän homojen kirjoittelun tänne?
Miksi tämän palstan
ahdasmielinen
8394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Odottelen siellä sinua.
JUMALAA KANNATA VASTUSTAA, HENKIHÄN SIINÄ MENEE, JONKA UUDESTSYNTYMÄSSÄ YLHÄÄLTÄ ON SAATU.
olemassa oma palsta. Täällä saatte olla vain sillä ehdolla, että keskustelette helluntailaisuudesta ettekä homoudesta, ja siitäkin sitten asiallisesti.
sitä ole estämässä. Minä estän epäasiallista kirjoittelua kuten nimittelyä.
saa nimitellä ihan miten vaan. Homofobista touhua!
Seriffi on vaan hyvä ja poistaa tämänkin viestin. Tuleepahan homofobia-teoriani oikeaksi todistettua.
Muistakaa hellarit ja muutkin: kiihottaminen kansanryhmää vastaan on sitten rikos.
näytä minulle missä homoja haukutaan, tai missä kiellän homoja kirjoittamasta (niinkuin aloittajan mukaan teen)? Poikalapselle pyysin banneja (ja ylläpito siis antaa bannit, en minä), koska välillä hän kirjottaa erittäin epäasiallisesti, en siksi että hän on homo. Noilla banneilla ei ollut mitään tekemistä sen kanssa.
vastauksista paista aika räikeästi läpi asenneongelmasi ja arvelluttava luonteenlaatusi. Ja muista viesteistäsi selviää täysin, että ainoa tapa elää on mielestäsi olla hetero ja hellari. Kaikki muut yrität vaientaa vaikka väkisin.
kävin vähän kuten arvelin, syytöksiä tulee mutta ei näyttöä.
"Ja muista viesteistäsi selviää täysin, että ainoa tapa elää on mielestäsi olla hetero ja hellari."
-Haha, toi oli hyvä. Kuule, mitenköhän tuollainen mielipide on minulta mahdollista kun en itsekään ole hellari?
"Kaikki muut yrität vaientaa vaikka väkisin."
-Kyllä täällä mielestäni näyttää olevan aika paljon keskustelua ja avauksi enkä niitä ole vaientanut. Mitä iloa olisi minullekaan olla täällä yksin?
"asenneongelmasi ja arvelluttava luonteenlaatusi."
-Juu, sinähän minut tunnet läpikotasin vaikkei olla koskaan tavattu! Nää jutut senkun paranee :D