te mietitte

miten on mahdollista, että miehet saavat 25% paremppaa palkkaa. minä mietin, miten omaisuus voi kuusinkertaistua sekunnin miljardisosassa. tai milloin tahansa digitaalisessa maailmassa hetki on seuraava.

"please click here to confirm
2198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei niinkään pelimiehisyys yksistään, vaan se kannattajajoukko!

Äänestä
  • vähän liian pessimistinen näkemys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aatos kirjoitti:

miten on mahdollista, että miehet saavat 25% paremppaa palkkaa. minä mietin, miten omaisuus voi kuusinkertaistua sekunnin miljardisosassa. tai milloin tahansa digitaalisessa maailmassa hetki on seuraava.

"please click here to confirm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu