pirkko

oli muutamavuosi sitten Inglesissä töissä, tietääkö joku tytöstä
8477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kukahan kyselee?

Äänestä
  • me yksi pari jonka kanssa hän kävi mm. olusilla

    Äänestä

  • kyselee kirjoitti:

    me yksi pari jonka kanssa hän kävi mm. olusilla

    Oletteko itse Riihimäeltä vai mistä kaupungista?

    Äänestä

Tiedän yhden Pirkon joka asuu Riihimäellä ja on ollut muutama vuosi sitten Inglesissä töissä. Vaaleat pitkät hiukset, hoikka.

Äänestä
  • juu vaalea, muttei silloin kovin pitkät hiukset,
    hoikka ja nätti tytteli voi olla hän

    Äänestä

  • Pirkko kirjoitti:

    juu vaalea, muttei silloin kovin pitkät hiukset,
    hoikka ja nätti tytteli voi olla hän

    Ikää n. 35v. Nyt vaaleat n. olkapäille ulottuvat hiukset. Kannattais varmaan laittaa tonne Riihimäki palstalle kyselyä.

    Äänestä

Riihimäellä asustelle ja seurustelee.......

Äänestä

Löysitkö Pirkon Riihimäeltä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


riihimäeltä kirjoitti:

oli muutamavuosi sitten Inglesissä töissä, tietääkö joku tytöstä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu