Nyt julkaisemme ainutlaatuista materiaalia Rave-lykäritilaisuudeta. Nämä miehet tietävät mitä tekevät. Pelkästään kuvista näkee kuinka nämä miehet menestyvät. Viimeviikkoisen koultuksen jälkeen pojat TIESIVÄT MITÄ TEHDÄ!!!
http://netcode.no-ip.org/~ospi/lykari/
http://netcode.no-ip.org/~ospi/lykari/
Vastaukset 24
Vanhimmat
Missä on seuraava lykäri?Oletteko tarkkailleet ovat lyhkäri kulut oikein kirjattu tilitietoihin?
tunnollinen ravettaja pitää säännöllisesti lykäreitä. Jaktoa on luvassa. Lykäri meni hyvin. painostettu tuleva siakas lupasi harkita.
mitkä kulut? -En niitä katso. Kerron lykäreissä vain tuloja. Sen kaava on brutto*10. Fäästisti.
Ja rahaa on.
en pidä tuollaista matkacassaa edec upeassa biznez pacissani...
P2L-KUPPAKESKITIN TRIANGELI
movettaja2
Suurvisiiri I
Tiedoittimena kaikille RAVE-edutajille edelleen seuraavaa:
Team Idiotica on päättänyt myöntää Sponcoorille ja Avustajalle erinomaisen esimerkillisistisestä lykäri esityksestä erittäin Viralliset P2L-arvonimike Diploomit. Tällaisia diploomeja RAVE myöntää jatkossa erityisesti onnistuneesta asikas- hankinnasta. Meillähän on tämä 20- asikasta sääntö eli edutajan tulee olla 20 asikasta. Lisäksi voi saada pinccin.
Diplomaatit tullaan julkaisemaan julkisesti julkisuudessa, kunhan tässä keretään.
Dj
Mursis
RAVE NETWORKS EIKU P2L GMCD ABCD
Tämänviikkoinen
http://netcode.no-ip.org/~ospi/event/
Mallia event-tapahtumiin!
Naapurit suuttuu pian kun nauran seinän takana kovaan ääneen.
Menestys on ilmeistä mutta saisiko vielä lähikuvaa siitä organisaatiokaavasta että voisin näyttää kunnon esimerkin omalle (joskin olemattomalle) alalinjalle lykäreissä ja koulutuksissa?
Eihän sillä ole väliä,sehän on kymmenen kertaa sen arvoinen!Näitä menee pohjoisiin paljon.
Kelpaako credititititit?
Mitä tuota turhaan kyselemään, FAC-sectiossahan on meillä ihan selvä vastaus:
"Missä voin käyttää marccoja?
Marccoja voi käyttää jokaisessa kaupassa ympäri maailman, mikäli niitä otetaan vastaan, eli käytännössä."
http://netcode.no-ip.org/~ospi/p2l/info/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=26
Verotaja ohjeessa lisää siitä, kuinka kempenepeketin arvo määritellään verotajan kanssa:
http://netcode.no-ip.org/~ospi/p2l/info/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=33
..aina ollut erittäin tärkeä tulonlähde ylälinjalle.. ja Rave Networks jatkaa perinnettä! Koulutuslykärimateriaalibhoonus lämmittää mieltä kivasti! =)
kai huomasitte, että kannettava tietokone kuvissa oli ihan samanlainen kuin oli taannoisessa seven-hehkutuspätkässä?
taitaa olla menestyjien suosikki malli tuo PowerBookki.. =)
Nämä edustajat todella ansaitsevat diploomin!
Viikon niksi.
Fläppitaulun ja läppärin yhdistävä fläppäri on menestyneen lykärin salaisuus.
kyllä kelpaa meitin taas ravettaa. Ei nyt näin kovaa motivaatio annosta olisi tarvittu(pelkällä RAvedekkäkin olisi tämä syksyn kaamosaika jaksettu)
Esiintyykö kuvassa myös raven hakkerointi yksikkö?
Vai ettei vaan olis niitä mörköjä jotka vei rekolan läppärin sevenin aikaan,sen vuoksi movea/s2eetä ei voi esitellä enää netistä...
Tässä taas nähdään se kuinka joukossa tyhmyys tiivistyy,,,,, ei voi kun sääliä teitä. Vastustaminen voi olla ehkä hauskaa,mutta sitä voi verrata suoraan samanlaiseen asiaan kuin esimerkiksi koulukiusaaminen. Onko kiva oikeasti nälviä muita ? ONKO? Olette oikeasti todella tyhmiä lisäksi heikolla itse tunnolla varustettuja lapsentasolla olevia idiootteja
pitämään suutasi kiinni!!
"Onko kiva oikeasti nälviä muita?" Vastaat ITSE kysymykseesi ("Olette oikeasti todella tyhmiä")= ON!!!!!
Eli taas yksi "putipuhtoinen" edustaja joka voi huoletta haukkua muita tyhmiksi syyllistymättä itse toisten nälvimiseen/haukkumiseen tms.
Tuo on meidän kuva lykäristä.
Tämä on taidetta ja kuvaa tilanteen.
Olen ollut aidoissa VMlykäreissä ja ei ollut kivaa olla värvärin kiusattavana. VMsysteemi ajaa liittyneen uhrin painostavaan värväämiseen. Tulosta ei muuten syntyisi.
Jälkikäteen tilanne muistuttaa juuri taiteelllista näkemystämme. Aikojen kuluessa, VMsysteemien kaatuessa, kuva on vielä enemmän tuollainen.
Mihin sitä yritettiinkään saada...
Kalahtiko? Oliko vähän liian samanoloinen sen lykärin kanssa, joita muut vastaavat nappikaupat pitävät?
Itselläni on 1325 ihmistä ryhmässä ,joista jokainen on nimenomaan itse halunnut liittyä. Ilman minkäänlaista värväämistä. Kaikki ovat motivoituneita tekemään töitä. Joten jos joku kokee tulleensa värvätyksi ,,, en tarvitse sellaista ihmistä mihinkään. Saa häipyä aina löytyy motivoinunut ihminen tilalle. Kyse ei ole Movesta eikä näistä pikkufirmoista
Suomessa tuollainen määrä tarkoittaa että olet järjestelmän kymmenen kärjen joukossa. ylempänä ei ole viitä enempää, eihän?
mitäs valittamista siellä yläpäässä on kun pääsee helpolla..
ja muut hypetttää.
Uskotko että jokainen tappiota tekevä siellä linjan alimpana kiinnostaaa kauan sua elättää.
Nämä ovat niitä joita ei kiitellä. Nämä ova ne kovimman työn tekijät. He tekevät likaisimman työn puolestasi. He värväävät ja jäävät silti toiminnasta tappiolle. Lopulta he lopettavat systeemin riistämänä.
Jossain vaiheessa nämä kypsyvät teidän valheisiin ja lopettavat. Kypsyvät ylälinjan hohdokkaisiin event-hehkutuksiin työstä, jota he eivät edes tehneet, saavutuksista toisten työllä.
Kun valkoiset valheet valkenee niin silloin he eivät ole enään motivoituneita.
Sitten badwill leviää eikä löydy motivoituneita tilalle. Potentiaalisten huiputettavien reservi ei ole ehtymtön lähde.
Se mahtava lykäri näyttää huiputettujen silmin enää vain raven lykärikuvilta.
Pikkusen iski kateus kun tuolla pursusi seteleitä taskusta, rahaa oli niin paljon pöydällä että jalat meinaavat pettää, tuoretta pullaa ja kahvia, upouusia kännyköitä (ennen en ole nähnyt), läppärit, mursiksen M5 bemarin kuva.. huhhuh..
Olisipa minullakin lykäreissä samanlainen materiaali ja saisin värvättyä enemmän porukkaa.
Kateellisuus iskee, pakko alkaa huijaamaan että itelläkin on samat, heti seuraavassa lykärissä!
on tulossa myyntiin koulutusmatheriaali pacetti, jonka avulla teet riviravettajat kateellisiksi! Kannattaa varmistaa etulyöntiasema hankkimalla koulutusmatheriaali ensimmäisten joucossa!
RaveRUS VIP-pi-luotto takaa rahoituksen.
COrco on cohtuullinen. Velcoja on sitte venalaisvirolainen perintatoimisto.
uudet tyokalut, "edustajapakki" tulee vaatimaan pienta sijoitusta. Pakko ei ole ostaa. Paitsi jos haluaa menestya niin hankinta valttamaton.
Kuvien EXIF tiedot ovat väärennetty! Samasta syystä jäi kiinni eräs amatöörimäinen RAVE Networksista kopioitu abucefirma varastokuvineen!
Olemme verccomahan kanssa maailmankiertueella kauempana jopa kuin Perä Seinä Joki tai Anja Lanko Ski!!
Alustavaa kuvamateriaalia on lähetettä TI-osastolle, saapa nähdä saammeko niitä julkaistuksi..
RAVE on räjähtänyt joka puolella maailmaa! Kannatti olla mukana ensimmäisten joukossa,
If you have dishes, you have to RAVE!